Meie kooli võistkond oli kombineeritud teatevõistlustel võidukas

22. jaanuaril Audentese spordihallis peetud Põhja- Tallinna ja Kristiine linnaosa 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlustel võidutsesid meie kooli 3.- 5. klasside õpilased, kes saavutasid ülekaaluka võidu.
 
Võistkonda kuulusid Lisette-Marie Tilk, Ere Viisitam, Ragne Lukken, Chiara Cicetti, Chiara Piron, Tuuli Rinde, Kuldar Null, Sander Zuravljov, Sander Metsam, Gregor Gritsenko, Kaspar Daniel Laherand ja Clen Pruuli. Võistkonna valmistasid võistlusteks ette kehalise kasvatuse õpetajad Sirje Volmer, Railo Paun ja Pirgit Purju.
 
“Lapsed olid parimad kolmes võistluses, ainult ühes teatevõistluses jäädi napilt teiseks. Üldkokkuvõttes tuli ülekaalukas võit. Tundides hoolas harjutamine kandis vilja,” ütles lastega võistlustel kaasas olnud õpetaja Sirje Volmer.
 
Teise koha said Tallinna Kunstigümnaasiumi ja kolmanda koha Karjamaa Gümnaasiumi õpilased. Kokku osales kaheksa võistkonda.
 
 
Võistkond pärast autasustamist.
Foto: Chiara Piron
Sa oled siin: Avaleht Meie kooli võistkond oli kombineeritud teatevõistlustel võidukas