Gümnaasiumi tüdrukud võitsid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 3. koha

21. jaanuaril Tallinna Humanitaargümnaasiumis peetud koolinoorte meistrivõistluste finaalturniiril võrkpallis võitsid meie tüdrukud 3. koha. Võistkonnas mängisid Birgit Stogov, Kõue Heintalu, Carmen Sillamaa, Iiris Embrich, Anu Lattik, Kerttu Laane, Sandra Saaliste, Julia Krohn, Angele Zamulskyte ja Inge-Liine Korm. Tüdrukuid juhendas õpetaja Sirje Volmer.

Kuigi 3. koht Tallinnas on ainult kiitust väärt ja kool on tüdrukute üle uhke, tundub, et nii võistkonna tüdrukutel kui juhendaja-õpetajal jäi hing kripeldama. Varem on lubatud gümnaasiumiastmes kaasa mängida ka noorematel tüdrukutel, kes igal aastal meie võistkonda on ka kuulunud, aga sel aastal seda enam ei lubatud. “Sel aastal jäi meie neidude võistkond "päris" võrkpalluritest natuke hõredaks ja see kajastus ka tulemuses. Hõbemedalid tuli välja vahetada pronksi vastu,” ütles õpetaja Volmer.

“Emotsiooniga üritasime küll võita, aga vastased osutusid tugevamaks,” võttis finaalturniiri kokku Carmen. Kõue ütles, et järgmisel aastal lisandub gümnaasiumi neli-viis võrkpallitreeningus käivat tüdrukut, kes praegu õpivad põhikoolis, siis on potentsiaali rohkem. Ka õpetaja Volmeri sõnul võtsid tüdrukud sel aastal maksimumi, aga kui võrkpallitüdrukute read järgmiseks aastaks täienevad, on esikohagi kojutoomine jõukohane.
 
 
Foto: Andres Vakra
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi tüdrukud võitsid Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel 3. koha