Gümnaasiumi võrkpallipoisid tulid Tallinna meistriks

Kolmapäeval, 11. veebruaril peeti meie kooli võimlas Tallinna meistrivõistluste finaalturniir võrkpallis, kus meie gümnaasiumi poisid tulid Tallinna koolinoorte meistriks. Võistkonda kuulusid Oscar Leemets, Danek Kullerkupp, Tamur Viidalepp, Reimo Reimand, Karl Stamm, Sander Mais, Ralf Pütsepp ja Robin Pachel, juhendas noormehi õpetaja Meelis Rum.
 
Esiliiga kohtumised, kuhu kokku registreerus kuus võistkonda, mängiti meie kooli võimlas novembri lõpus ja meie poisid võitsid vastased kindlalt, mis andis eelduse, et ollakse kindlad kullapretendendid. Eilsed mängud olid õpetaja Rumi sõnul ainult vormistamine ehk 3.-6. koha lõpliku järjestuse selgitamine, kuigi Tehnikagümnaasiumi ja meie poiste kaotuse puhul Tallinna Humanitaargümnaasiumile oleks tulnud surnud ring, mis oleks tabeliseisu segamini löönud.
 
Kui Tehnikagümnaasiumi võistkond mängis üle Tallinna Humanitaargümnaasiumi, oli selge, et kuldmedal on meie. Pärast suhteliselt pingevabalt võidetud mängu Humanitaargümnaasiumiga andis Tallinna Haridusameti juhtivspetsialist Andres Vakra meie noormeestele üle võidukarika ja kuldmedalid.
 
Kokku mängis meistrivõistlustel 32 võistkonda. 
 
Võrkpalli kuld 2015
 

Foto: meediablogi

Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi võrkpallipoisid tulid Tallinna meistriks