4.-5. klassi poisid võitsid rahvastepallis kulla

Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolidevahelisel 4.-5. klassi poiste rahvastepallivõistlusel võitis meie kooli võistkond 1. koha. Finaalis mängisid Sander Zuravljov, Kuldar Null, Sander Metsam, Rasmus Kurvits, Sten Egert Paap, Kaspar Laherand, Ott Kallaste ja Pravee Ananthan.
 
4.-5. klassi poiste rahvastepallivõistlustel osales Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa 9 kooli. Võistlus toimus kahes alagrupis ja edasi finaali pääsesid alagruppidest kaks paremat, lisaks meie kooli võistkonnale veel Karjamaa, Audentese ja Pelgulinna Gümnaasium. Meie kooli poisid olid oma vastastest paremad nii füüsiliselt kui ka mänguoskustelt. Nad võitsid kõik mängud nii alagrupis kui ka finaalis.

Juhendaja-õpetaja Railo Paun ütles, et kiitust väärib kogu võistkond, samuti nende õpetajad ja treenerid.
 
Sa oled siin: Avaleht 4.-5. klassi poisid võitsid rahvastepallis kulla