Gümnaasiumi poisid tulid taas Tallinna meistriks

Teisipäeval, 1. märtsil lõppesid arvuka publiku kaasaelamise saatel meie kooli võimlas Tallinna meistrivõistlused gümnaasiumi poiste võrkpallis meie võistkonna ülekaaluka võiduga Tallinna Pääsküla Gümnaasiumi üle, millega sai vormistatud ka esimene koht ja kuldmedalid. Kuldses võistkonnas mängisid Oscar Leemets, Karl Stamm, Sander Mais, Danek Kullerkupp, Tamur Viidalepp, Reimo Reimand, Henry Veetamm, Rainer Kont-Kontson ja Oliver Karlson. Poiste juhendaja oli Meelis Rum.

Viimases mängus oli meie meeskonna ülekaal nii võimas, et vastastest hakkas lausa kahju. Esimene geim võideti punktiseisuga 25:3. Meelis Rum seletas, et tugevamate vastastega kohtuti turniirisüsteemis mängides juba alagrupimängudes ja seal loovutasid meie poisid vaid ühe geimi Tallinna Reaalkooli võistkonnale. Kuna teistes alagruppides pole tugevamaid vastaseid, siis oligi teisipäeval ainult kullavormistamise päev.

Hõbemedalid sai Tallinna Reaalkooli ja pronksmedalid Gustav Adolfi Gümnaasiumi võistkond.

Kiita tuleb ka kehalise kasvatuse õpetajaid, kes võimla tribüünid avasid, ja õpilastest ja õpetajatest koosnevat arvukat publikut, kes maruliselt oma meeskonnale kaasa elas.

Poiste võrkpalli kuld 2016

Kullapoisid koos fännide loosungiga.
Foto: Railo Paun
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi poisid tulid taas Tallinna meistriks