Elisabeth Kirme ja Miriam Tamm said saksakeelse Scrabbeli võistlusel 2. ja 3. koha

13. aprillil Tallinna Südalinna Koolis toimunud saksakeelse Scrabbeli võistlusel olid meie kooli 11. klassi õpilased edukad: Elisabeth Kirme sai 339 punktiga teise ja Miriam Tamm 272 punktiga kolmanda koha. Õpilasi juhendas õpetaja Kersti Seeba.
 
Sõnamängu ajal tohtisid osalejad kasutada sõnastikku ja ka oma paberit, kuhu nad olid välja kirjutanud harvaesinevate tähtedega sõnu (ZXQ).

Et võistlejatel oleks mugavam, jagati osalejad kahte rühma. Mängimiseks kasutati tahvelarvutit ja internetikeskkondi http://www.wort-suchen.de/ ning http://www.wort-suchen.de/scrabble-hilfe/

Esimene rühm alustas kell 11.30 ja teine rühm, kus võistlesid ka meie kooli õpilased, alustas sõnamänguga kell 13.00. Võistlus toimus rahus ja vaikuses, eduka tulemuse saavutamiseks oli vajalik nii hea keskendumisoskus kui ka rikkalik sõnavara tundmine.
 
Võistlusest võttis osa 47 mängijat Tallinnast, Tartust ja Raplast. Esindatud oli 10 kooli. Võistluste toimumisele aitasid kaasa Goethe Instituut, Kirjastus TEA ja Kommipomm. 10.-12. klasside osas tuli 342 punktiga esimeseks Martin Haamer Tallinna Inglise Kolledžist.
 
Nagu fotodelt näha, oli võistlus osalejate jaoks igati korda läinud ja huvitav.
 
Elisabeth ja Miriam
 
Elisabeth ja Miriam diplomitega.
 
võistlushoos
 
Võistluse ajal pead murdmas.
Sa oled siin: Avaleht Elisabeth Kirme ja Miriam Tamm said saksakeelse Scrabbeli võistlusel 2. ja 3. koha