Meie kool sai digitaalselt aktiivse kooli kuldtaseme tunnustuse

26. oktoobril tunnustas HITSA IKT sügiskonverentsil meie kooli kui digitaalselt aktiivset kooli kuldplaadiga.

HITSA koduleht ütleb, et „Digitaalselt aktiivne kool“ on tunnustus õppeasutusele, kes on kolme viimase õppeaasta jooksul kasutanud aktiivselt digitaalseid võimalusi.

Tunnustusega seatakse eeskujuks koole, kes on muutunud valdkonna eestvedajaiks ja kellelt on palju ka teistel õppida. Samuti soovitakse innustada neid, kes on sihiks seadnud oma kooli õpetajate ja õpilaste oskusliku tegutsemise digimaailmas ning astunud selleks esimesi vajalikke samme.

Tunnustuse pälvis 78 õppeasutust kolmes kategoorias: kuldtase, hõbetase ja pronkstase.

Digikuldplaat

Foto: Meeri Sild
Sa oled siin: Avaleht Meie kool sai digitaalselt aktiivse kooli kuldtaseme tunnustuse