Meie õpilased osalesid TedX YouthDayl

12. novembril 2016 olid meie kooli õpilased esindatud TedX Youth üritusel „Astudes tulevikku” Rocca Al Mare koolis, kus nad Eesti 2.0 töötoas demonstreerisid 3D-printimist ja LittleBits elektroonika komplekte. 
 
10.a klassi õpilased Markus Helde ja Jarmo Jevonen, kelle esinemist aitas ette valmistada õpetaja Kristjan Must,  demonstreerisid 3D-printimist. LittleBits elektroonika komplekte tutvustasid nende nooremad koolikaaslased Maria Rüster, Aron Altmets ja Martin Väli.

TED nimi tuleb ingliskeelsetest sõnadest Technology, Entertainment, Design ('ehnoloogia, meelelahutus, disain) ja hõlmab tervet hulka ülemaailmselt toimuvaid konverentse.TED-i tunnuslause on „Ideed, mis väärivad jagamist“. TEDx on TEDi algatatud kohalik, iseseisvalt korraldatud üritus, mis võimaldab kokkutulnud inimestel jagada TED-konverentsi sarnast kogemust. TEDx-üritus hõlmab ühtaegu TED-i kõnesid video vahendusel ja sõnavõtte elavas esituses.
 
TEDxYouthDay on seeria üritusi, mis toimuvad üle maailma 20. novembri, universaalse laste päeva paiku. Need üritused on ellu kutsutud julgustamaks ja inspireerimaks noori inimesi.
 
Huvitatutel on lähemalt üritusega võimalik tutvuda
https://www.facebook.com/TEDxYouthTallinn/
 
TEDYouth2016
 
 Foto: Facebook
Sa oled siin: Avaleht Meie õpilased osalesid TedX YouthDayl