Gümnaasiumi jalgpallimeeskond võitis Tallinna meistrivõistlustel pronksmedali

Meie gümnaasiumi poiste jalgpallikoondis koosseisus Tamur Viidalepp, Ralf Pütsepp, Janar Almet, Hardi Sallo, Kevin Tarto, Uko- Aija Heintalu, Kevin Mätas, Jesper Juha, Reinhard Reimaa, Essu Heintalu, Kaspar Laur, Antti Järva ja Ben Trygve Nõukas sai Tallinna koolinoorte jalgpalli meistrivõistlustel 3. koha ja pronksmedalid.
 
Poiste juhendaja Meelis Rum kommenteerib finaalturniirile jõudmist ja poiste mängu nii:

„Esiliiga üks alagrupp tuli mul korraldada meie staadionil. Juba siis oli näha meie poiste head koostööd ja tarka mängu. Minul õpetussõnu palju jagada polnud vaja. Ühte meie poiste mängu vilistasin naudinguga ise, sest poisid mängisid ilusat jalgpalli. Arvasin kohe, et kui nad nii jätkavad, on medal tulemas, aga teadsin ka Tallinna koolide tugevat taset ja kõva konkurentsi.
 
Teine ring oli tunduvalt raskem. Poisid pidid mängima väljas lumest puhtaks lükatud väljakutel ja külma oli kolm-neli kraadi. Mõningaste raskustega ehk ühe võidu ja kahe viigiga tagasid nad edasipääsu finaalturniirile. Seal tuli kokku minna kullasoosikutest Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistega, kus tuli vastu võtta turniiri esimene kaotus, teistest vastastest, 53. ja 32. Keskkooli poistest, oldi aga selgelt paremad.”
 
Jalgpallurid2016
 
Foto: Meelis Rum
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi jalgpallimeeskond võitis Tallinna meistrivõistlustel pronksmedali