4.-5. klassi tüdrukud tõid Dumle rahvastepallis Narvast võidu

18. novembril võitsid meie kooli tüdrukud Narvas peetud Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud Dumle rahvastepalli Põhja-Eesti piirkondliku võistluse 4.-5. klassi tüdrukutele. Võistkonnas mängisid Caterina Cicetti, Pia Maria Leht, Grete Luide, Johanna Martinson, Liisi-Lotta Kinks, Mia-Marite Belias, Katariina Kogermann ja Hanna Maria Sepp. Tüdrukuid julgustas ja motiveeris Narvas õpetaja Sirje Volmer.

Narva piirkonnavõistlustele said tüdrukud tänu sellele, et nad võitsid Tallinna võistluse. Põhja Eestist oli kvalifitseerunud piirkondlikule turniirile veel üheksa võistkonda Rakverest, Narvast, Kohtla-Järvelt, Jõhvist ja Mäetaguselt.

Meie tüdrukute esimene vastane oli Narva kooli võistkond, kus meie kleenukeste tüdrukute ehmatuseks olid palju suuremat kasvu neiud. Vastu tuligi võtta väga napp kaotus mõlemas geimis.

„Edaspidi läks võistlus aga tõusvas joones ja tulid aina võidud, kuigi mitmes olulises mängus sai otsustavaks alles kolmas geim. Tüdrukud näitasid üles tõelist võitlejavaimu. Meie võistkonna trump oli Caterina Cicetti, keda imetlesid paljud treenerid ja kohtunikud. Edasi saime oma alagrupist kolmandana, küll võrdsete punktidega.

Finaalis läks ootamatult libedalt, kõik 2:0 võidud, aga kuna me ei teadnud esialgu, kuidas teistel konkurentidel oli läinud, arvasime, et vast ikka kolme hulka tulime. Üllatus ja rõõm oli oli suur, kui teised õnnitlema tulid,” kirjeldab teed võidule õpetaja Sirje Volmer.

Dumle kuld 2016

Foto: Sirje Volmer
Sa oled siin: Avaleht 4.-5. klassi tüdrukud tõid Dumle rahvastepallis Narvast võidu