Õpetajate võrkpallikoondis sai Tallinnas teise koha

Laupäeval, 3. detsembril võitis meie õpetajate võrkpallikoondis Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi poolt korraldatud Tallinna haridustöötajate võrkpalliturniiril teise koha. Platsil käisid Raivo Kelp, Meelis Rum, Sirje Volmer, Imre Anton, Sylvia Tammerik, Luciano Cicetti, Pirgit Purju ja Jaan Prass.
 
Meie koondise esimesteks vastasteks olid Läänemere Gümnaasiumi haridustöötajad. Esimene mäng oli nagu treeningvõistlus, sest enne turniiri ei jõutud kokkumängu proovida. Heade mängujuhtide Pirgit Purju ja Sylvia Tammeriku juhendamisel sai aga taktika ja liikumised korda üsna kiirelt ja võit vastaste üle oli käes. Järgnevad vastased GAG ja Nõmme PK alistati juba kindlalt, mis tagas alagrupivõidu.
 
Järgmisena tuli mängida eelmise aasta turniiri võitjate, Tallinna Kuristiku Gümnaasiumiga. Mäng algas vastaste initsiatiiviga, kuid tugeva mänguga suutsid meie õpetajad vahet hoida minimaalsena ja lõpuks võita esimene geim. Teine geim oli küll tasavägine, kuid Luciano Cicetti jalg andis rünnakutel tunda, mistõttu rünnakud jäid nõrgemaks ja tuli vastu võtta kaotus. Ees seisis otsustav kolmas geim, kus nagu ka eelmistes geimides alustasid vastased tugevalt. Punkti vahe püsis, kuid lõpuni meie omadel jõudu ei jätkunud ja tuli leppida esimese kaotusega. Ees ootas veel viimane mäng, kus võit Laagna Gümnaasiumi vastu tagas meie koondisele turniiril teise koha.
 
Kokku osales turniiril 11 võistkonda.
 
 
Foto: Jaan Paas
Sa oled siin: Avaleht Õpetajate võrkpallikoondis sai Tallinnas teise koha