Laps Kooli sai parima teenuse ja kõige innovaatilisema õpilasfirma auhinna

11. veebruaril 2017 Kristiine keskuses toimunud kõiki osalusrekordeid purustanud Eesti õpilasfirmade laadal, kus osales kokku 230 õpilasfirmat,  võitsid meie kooli gümnasistid Sander Kukk, Oskar Vilo ja Henry Veetamm oma firmaga Laps Kooli nii parima teenuse kui ka kõige innovaatilisema õpilasfirma auhinna. Noormeeste juhendajana sai auhinna õpetaja Lagle Matto.

Auhinnaks saadi palju kontoritarbeid, Innove tekk, ärimudeli konsultatsioon SEBis ja kutse „Ajujahi” esimese saate ühisvaatamisele.

Auhinnatud õpilasfirma on loomas teenust, mis annab ühte piirkonda või kooli lapsi viivatele lastevanematele võimaluse kokku leppida, kes millal oma autoga lapsi kooli viib. Teenus on mobiiliäpi kujul ja põhineb lastevanemate koostööl. Sõidujagamine võimaldab säästa aega ja vähendada hommikuti liiklusummikuid koolide läheduses.

Kuna vanematele on kindlasti laste turvalisus oluline, siis tehakse koostööd koolidega, et teenusele registreerituid nende kaudu kontrollida. Turvalisuse eesmärgil saab süsteemis otsepildis jälgida ka teekonda, et lapsevanem saaks igal hetkel näha, kus tema laps asub. 
 
Lisainformatsiooni firma Laps Kooli kohta leiate kodulehelt https://lapskooliblog.wordpress.com 
ja Facebooki lehelt https://www.facebook.com/lapskooli/
 
opilasfirma2017
 
Fotol (vasakult paremale) Oskar Vilo, Henry Veetamm ja Sander Kukk autasustamisel. 
Sa oled siin: Avaleht Laps Kooli sai parima teenuse ja kõige innovaatilisema õpilasfirma auhinna