Sõudeergomeetrite võistlustel võidutsesid meie gümnaasiumi tüdrukud

31. märtsil võitis Tallinna meistrivõistlustel sõudeergomeetritel sõudmises meie kooli gümnaasiumi naiskond kuldmedali, individuaalselt võitis esikoha Anette Kasemägi. Võistkonda kuulusid Anette Kasemägi, Anette Piirsalu, Triin Indlo ja Triin Pihlapson.

Võistkonda juhendas õpetaja Sirje Volmer, kes iseloomustas võistluste käiku nii:
„Sõudmine sõudeergomeetril on väga raske ja tahtejõudu vajav võistlus. Õnneks olid kõik neli hilisemat võitjat kohe valmis kooli eest välja minema ja endast parimat andma. Seekord koosnes meie neidude võistkond tugeva ettevalmistusega sportlastest ja nad ütlesid ka ise, et lähevad võitma.

Pärast meie sõitu olidki nad liidrikohal. Viimases sõidus startisid eelmise aasta kolm paremat võistkonda. Närveerimist oli kõvasti, sest suurel ekraanil olid näha kõikide võistkondade paadid ja orienteeruvad lõpuajad, mis eeldas väga võrdset võistlust. Kõik võistkonnad olid ühtlaselt tugevad ja paadid liikusid heas tempos.

Finišis selgus siiski, et meie tüdrukud olid seekord kõigist kiiremad. Raske pingutus sai premeeritud kuldmedalite ja neoonvärvides spordisärgiga. Väga tore oli ka Anette parim tulemus. Au ja kiitus tublidele neiudele, kes oma keha ja vaimu igapäevaselt treenivad, sest ilma selleta pole võimalik sellel võistlusel edu saavutada.”

Pildil: Anette Piirsalu, Anette Kasemägi, Triin Indlo ja Triin Pihlapson kuldmedalitega.

Anette2017

Pildil: individuaalvõitja Anette Kasemägi.

Fotod: Sirje Volmer
Sa oled siin: Avaleht Sõudeergomeetrite võistlustel võidutsesid meie gümnaasiumi tüdrukud