"Kokapoiss 2017" konkursil said meie kokapoisid 2. koha ja eripreemia

29. märtsil Pirita Majandusgümnaasiumis korraldatud Tallinna koolipoiste võistlusel „Kokapoiss 2017”, mille tänavuseks teemaks oli „Me kahekesi tuleme ...“, said meie kooli 6.c klassi õpilased Aron Altmets ning Tarko Tuhkur 2. koha ning huvitavaima serveeringu eripreemia. Kokapoisse juhendas õpetaja Helve Pääro.

Lauale tuli jällegi panna tervislik toit. Sel aastal tuli meie võistkond välja porgandi-peedi eriga - nii soolases, magusas kui joogis oli peet või porgand.
 
Toidu valmistamiseks ja lauale seadmiseks oli aega 30 minutit. Arvestati nii kokapoiste välimust, toidu tervislikkust, maitset kui ka serveerimist. Esitluses, mis võis kesta ühe minuti, tutvustasid poisid oma toite ning tõid välja porgandi ja peedi kasulikkuse.

Sel aastal läksid kõik võistlejad koju "Kokapoiss 2017" kruusidega. Auhinnatud tööd aga said premeeritud diplomite ja huvitavate köögitarvikutega.

Meie kooli esindanud Aron Altmets ja Tarko Tuhkur osalesid samal konkursil ka eelmisel aastal ning said meistripõlle omanikuks. Õpetaja Helve Pääro juhendab kokapoisse aga auhinnaväärselt juba kolmandat korda.
 
Kokapoisid2017
 
Tarko Tuhkur ja Aron Altmets auhindadega.
Foto: Helve Pääro
Sa oled siin: Avaleht "Kokapoiss 2017" konkursil said meie kokapoisid 2. koha ja eripreemia