Meie põhikooli võrkpallitüdrukud Greete Kampus, Gretel Suurkask, Hanna Tuuksam, Suzanna Ivalo, Õnne Heintalu, Chiara Cicetti, Margit Stogov, Sonja Leemets, Annika Kangur, Liisa Kask, Elis Mäekask ja Marita Vahtra võitsid Tallinna meistrivõistlustel võrkpallis teise koha ja hõbemedalid. Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Pirgit Purju.

Pääs finaalturniirile ei valmistanud tüdrukutele erilist raskust. Poolfinaalis võideti vastaseid kindlalt igas mängus 2:0.

Finaalkohtumist iseloomustab õpetaja Pirgit Purju nii:
„Häälestus finaalturniiriks oli tõsine. Eesmärgiks oli teha hea mäng Tallinna Humanitaargümnaasiumiga - võistkonnaga, kuhu kuuluvad tänavuse Eesti C-klassi karikavõitjad. Esimest geimi alustasid meie tüdrukud väga edukalt ja mäng kulges punkt punktilt. Pommlööke vastasele lõid nii Gretel kui Õnne. Suzanna hirmutas vastaseid serviga. Greete tubli kaitsemäng aitas nii mõnegi lootusetu palli tagasi mängu. Teises geimis tüdrukute tahe pisut rauges, mis andis vastasele juba kindlama tunde. Eksiti palju pallingu vastuvõtul ja vead rünnakul ning pallingul tõidki vastasele 2:0 võidu. Tänan kõiki tüdrukuid, kes mängudes kaasa lõid ja aitasid meil saavutada suurepärase II koha.”

Kolmanda koha võitis Gustav Adolfi Gümnaasiumi võistkond.

Vorkpalli hobe 2017

Hõbedane naiskond.
Foto: Andres Vakra
Sa oled siin: Avaleht Põhikooli tüdrukute võrkpallivõistkond sai Tallinna meistrivõistlustel hõbemedali