22 parimast parimat käisid direktori vastuvõtul

Kolmapäeval, 24. mail 2017 olid pidulikul direktori vastuvõtul kooli silmapaistvaimad, parimatest parimad õpilased. Kõikide vastuvõtul käinute nimed jäädvustati kooli auraamatusse. Õpilastele jäi mäletuseks vastuvõtust raamitud aukiri, kooli meened ning rinnamärk.

Vastuvõtule olid kutsutud õpilased, kes õppeaasta jooksul näitasid suurepäraseid tulemusi õppimises, spordis, huvitegevuses või koolielu edendamisel.

Silmapaistvate tulemuste eest õppimises olid vastuvõtule kutsutud Kaspar Mathias Korrol (3.a), Sander Soodla (3.a), Emma Eiche (4.b), Johanna Martinson (5.a), Kirke Kaseorg (5.b), Ketlin Murro (5.c), Martin Väli (6.c), Maria Rüster (6.c), Henri Ojaste (7.a), Chiara Cicetti (7.b), Kertu-Triin Roosmann (7.c), Tuuli Rinde (7.c), Evelyn Hammebeck (11.a), Dariya Korenblit (11.a), Anette Kasemägi (12.r).

Silmapaistvate tulemuste eest spordis viibisid vastuvõtul Sandra Toome (1.c), Gretel Suurkask (9.b), Henry Veetamm (11.b), aktiivse osalemise eest huvitegevuses Fred Laansalu (3.c), Rasmus Salumäe (3.c), silmapaistvate tulemuste eest koolielu edendamisel Sander Kukk (11.b) ja aasta üllatajana Alina Kippler (11.a).

Õpetaja Lea Lausi juhendamisel valmistasid vastuvõtu suupisted 5.b klassi tüdrukud ja 7.a klassi tüdrukud katsid laua. Esinesid 8.a klassi Erik Väin, Hanna Daylor Mülle, Kätleen Kliimand ja Rico-Andreas Lepp, keda juhendas muusikaõpetaja Reilika Krims.

vastuvõtt2017

Foto: kooli press.