Meie direktorit tunnustati Tallinna teenetemärgiga

15. mail 2017, Tallinna linna päeval pälvis meie kooli direktor Jaan Paas silmapaistva tegevuse eest uuendusmeelse koolijuhina infotehnoloogia, spordi ja meeskonnatöö alal Tallinna linna kõrge tunnustuse - Tallinna teenetemärgi. Tallinna teenetemärgi andis Jaan Paasile üle linnapea Taavi Aas Tallinna raekojas.

Jaan Paas töötab Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi direktorina alates 1999. aastast. Ta valdab ise kõige uuemaid tehnoloogilisi vahendeid ja on eeskujuks nende kasutamisel. Kool on saanud HITSA kuldtaseme tunnustuse “Digitaalselt aktiivne kool”. Koolis võeti esimesena Eestis kasutusele mobiilsed MacBookide ja ChromeBookide arvutiklassid ning iPadide rändkohvrid. Põhiliselt projektide kaudu on muretsetud koolile videokaamerad, fotokaamerad, mikrofonid, diktofonid jms. Kooli IKT-alase tegevusega on käinud tutvumas teised Eesti koolid ja külalised Jaapanist, Gruusiast, Moldovast, Norrast, Lõuna-Koreast, Prantsusmaalt, Hollandist, Hispaaniast, Nepaalist, Indiast ja mujalt.

Kehalise kasvatuse õpetajana on Jaan Paasile hingelähedane sport ja sportlikud eluviisid. Loodud on suurepärased sportimisvõimalused, kooli spordirajatisi kasutavad oma kooli õpilased, erinevad spordiklubid, lapsevanemad ja ümberkaudsed elanikud.  Tänu headele võimalustele on kooli õpilased mitmekordsed Tallinna meistrid erinevatel spordialadel – võrkpallis, kergejõustikus, sõudeergomeetritel sõudmises.

Kohe oma töö algusest peale rajas Jaan Paas oma juhtimise meeskonnatööle. Ta usaldab oma kollektiivi ja väärtustab nende ideid.

Tallinna teenetemärke on antud alates 1995. aastast, seni on teenetemärgiga tunnustatud 314 tallinlast.

paas2

Sa oled siin: Avaleht Meie direktorit tunnustati Tallinna teenetemärgiga