Kanna helkurit!

Jälle on käes aasta pimedaim aeg ning hommikul pimedas kooli tulles ja õhtul pimedas koju minnes on vaja ennast helkuri(te) abil tänaval autojuhtidele nähtavaks teha.

Teisipäeva, 7. novembri hommikul ootasid esimeseks tunniks koolitulijaid Põhja prefektuuri noorsoopolitseinik Siiri Sepa, huvijuht Marje Nurk ja õppealajuhataja Anu Luure, et kontrollida, kas meie õpilased ja õpetajad kannavad helkurit. Pöörati tähelepanu ka sellele, et helkurid oleksid õiges kohas ja hästi nähtavad. Õige on riputada helkur parema külje peale põlve kõrgusele.

Kellel helkur ilusti küljes, said kiita. Kahjuks oli palju neid, kellel helkurit ette näidata ei olnud.

Kallid lapsevanemad! Kontrollige, et lapsel oleks helkur ja et see oleks hästi nähtav! Pange helkur ka koolikoti külge! Helkur võib päästa elu!

Vaata helkuri vajalikkuse kohta Maanteeameti kodulehelt rubriigist "Julge eristuda!".

helkur

Sa oled siin: Avaleht Kanna helkurit!