Põhikooli playboxʼi võitis 5.c

Kolmapäeval, 13. detsembril tähistasid põhikooli õpilased taas jõule iga-aastase traditsioonilise playboxʼiga.

1. koha sai 5.c klass, kes esitas Weird russian singer'i loo "Chum Drum Bedrum". Nende etteaste oli žürii arvates terviklik, kostüümid head, sõnad hästi peas ja liikumine täpne.

playbox2017.1.koht

Esineb 5.c.
Foto: Kristjan Must

2. koha sai 8.a klass (popurrii Daz Sampsoni laulust "Teenage Life" ja Drake'i laulust "Hotline Bling") ja 3. koha 6.c klass (Kreisiraadio lauluga "Leto svet"). Publiku lemmikuks osutus 8.c klass.

Playbox2017.8.a

Laval on 8.a.
Foto: Jevgenia Meškenaite

playbox2017.3.koht

6.c esitab "Leto sveti".
Foto: Jevgenia Meškenaite

Playboxʼi auhindadeks olid, nagu tavaks olnud, kommikotid ja raamitud aukirjad. Üllatusesinejana esitas Riho Rüütel 10. klassist breiktantsu kava, mis lastele väga meeldis.

Traditsioonilise mängu, kus iga klassi esindaja pidi õhtujuhtide nimetatu - näiteks ühe õpetaja, kontsakinga, helkuri - kiiresti kuskilt hankima ja nende juurde tooma, võitis 8.a klass, keda esindas Marri Marie Mänd. Muusikaviktoriini Kahooti vormis võitis Pia Marii Leht 6.a klassist. Viktoriini koostas Naima Vilms 10. klassist.

Tänu väärivad peo läbi viinud õpilasesinduse liikmed - õhtujuhid  Naima Vilms ja Sirli Staub ning diskor Niharlsan Ananthan, keda aitas klassivend Silver Pruuli.

„Õhtu oli meeleolukas ja sujus kenasti, lastel tundus olevat lõbus ja etteasted olid väga head, ei mäletagi aastat, kus üldine playboxʼi tase nii kõrge oleks olnud,” ütles huvijuht Marje Nurk.
Sa oled siin: Avaleht Põhikooli playboxʼi võitis 5.c