10. klasside ühistunnis käis filmiprodutsent Katrin Kissa

13. detsembril vestles 10. klasside ühistunnis õpilastega filmiprodutsent Katrin Kissa erinevatel filmimaailma teemadel.

Vestlusringi juhtisid õpilased Anastasia Kralla ja Stiina-Maret Segasaar, kirjanduse õpetaja Irene Artma sai osalejana esitada oma küsimusi.

Vestlusringis oli juttu muidugi sel aastal linastunud Rainer Sarneti filmist „November”, mille produtsent Katrin Kissa oli.

Katrin Kissa rääkis ka oma elust. Tund inspireeris paljusid uskuma, et edu on eelkõige enda teha.

„Mind köitis mõte, et pole vahet, kus sünnitakse, kui tuleviku nimel vaeva nähakse. Katrin Kissa sündis väikeses alevikus Viljandimaal, tänaseks on ta rahvusvaheliselt tunnustatud produtsent,” sõnastas oma muljed kohtumise kohta õpilane Janette-Johanna Lambot.

katrin kissa

Katrin Kissa 10. klassi õpilastega.
Foto: Irene Artma
Sa oled siin: Avaleht 10. klasside ühistunnis käis filmiprodutsent Katrin Kissa