Delfi vabandab valvuri ees

Eelmise artikli valmimise ajal selgus, et kõnealune artikkel on Delfist eemaldatud. Ja siis ilmus artikkel "Delfi vabandab Lilleküla kooli valvuri ees", mille tekst on järgmine:

"Delfi vabandab Lilleküla kooli valvuri Toomase ees, keda süüdistasime ekslikult, ühe lapse väite põhjal, koera jalaga peksmises. Info ei vastanud tõele.

Mitmed lapsed on Delfile kinnitanud, et valvur ei peksnud hulkuvat koera, kes takistas lapsi kooli tulemast. Valvur tõrjus koera eemale, et väikesed lapsed saaksid ja julgeksid kooli uksest siseneda. Koer püüdis pääseda välisuksest sisse, Toomas takistas koera ja aitas lapsi.

Delfile juhtumist rääkinud laps võis koera tõrjumist ekslikult pidada peksmiseks.

Pensionipõlves kooli valvuriks läinud Toomas on laste poolt valitud kõige südamlikumaks kooli töötajaks. Vabandame veelkord Toomase ja kogu koolipere ees."

Eelmise artikli lõpus olevatest küsimustest sai nii üks ka vastuse.

Täname kõiki, kes õigluse eest aitasid välja astuda, ja ootame valvur Toomast väga tagasi tööle!

Sa oled siin: Avaleht Delfi vabandab valvuri ees