Gümnaasiumi võrkpallimeeskond tuli neljandat korda Tallinna meistriks

Kolmapäeval, 21. veebruaril meie koolis läbi viidud gümnaasiumi noormeeste Tallinna võrkpalli meistrivõistluste finaalturniiri lõpetasid meie gümnaasiumi poisid võidukalt – kuldmedaliga. Kuldmedal toodi koju juba neljandat aastat järjest.

Meeskonda kuulusid Andrus Palu, Pierto Cicetti, Artur Pärtel, Rainer Kont-Kontson, Mihkel Vaher, Markus Helde, Henry Veetamm ja Kaur Karp. Võistkonda juhendas õpetaja Meelis Rum.

Turniiril võideti kõik neli vastast. Viimane mäng Gustav Adolfi Gümnaasiumi poistega peeti võimlas avatud tribüünide ja suure publiku ees. Noormehed alustasid üsna ebakindlalt, aga mängu arenedes koguti enesekindlust ja nii esimene kui teine geim vormistati võiduks.

„Kokkuvõtteks oli viimane mäng finaalturniiri vääriline ja põnevust jätkus lõpuni. Konkreetselt seekord kedagi esile ei oska tõsta, kõik poisid olid võrdselt tublid ja tegid oma tööd hästi,” ütles õpetaja Meelis Rum.

Teise koha sai Tallinna Reaalkool ja kolmanda Tallinna Õismäe Vene Lütseum.

Vorkpallgymnpoisid2018

Foto: Liis Olt
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi võrkpallimeeskond tuli neljandat korda Tallinna meistriks