Algklassid pidasid meeleoluka võimlemispeo

9. märtsil aulas peetud algklassi õpilaste võimlemispeol osales kokku 30 õpilast 16 kavaga. Võimlemispeo organisaator oli õpetaja Helme Pärn, kavade koostajad klubide treenerid ja õpetaja Pärn.

Kavade hulgas oli nii balleti-, tantsu- kui akrobaatikakavasid, iluvõimlemiskavasid vahendita ja ka hüppenööri, palli ja lindiga ning kavasid, kuhu oli kombineeritud tantsu ja akrobaatikat.

Kestva aplausi saatel esitasid kombineeritud kava 2.c klassi tüdrukud, võimlejateks Mariin Aasmäe, Marissa Born, Karolyn Hinno, Ines Koitmäe, Lisann Lunt, Marie Nikopenzius, Grete Rebecca Paomets, Sandra Toome, Mirge Velling ja Laure Loviise Vestung. Sama kavaga esinesid tüdrukud päkapikukostüümides koolis jõulukontsertidel.

Eriti kaunis oli lindikava, mille esitajaks oli Polina Melitski (6.c). Väga ilusa võimlemiskavaga esines ka 2.d klassi õpilane Simone Felding.

Pidu oli meeleolukas ja lõppes publiku meeleoluka ühisvõimlemisega, mis tekitas tõelise laulupeotunde.

Voimlemispidu2

Polina Melitski palliga iluvõimlemiskava.

Voimlemispidu3

Esinevad 2.c klassi tüdrukud.

Voimlemispidu1

Ka publik võimles.