Vahetunnis sai kuulata Siim Aimla ja Anna Regina Kalgi musitseerimist

18. aprilli külastasid meie kooli ja tegid õpilastele Jazzkaar 2018 linnaruumiprojekti raames muusikalise vahetunniüllatuse muusikud Siim Aimla  ja Anna Regina Kalk. Nad musitseerisid 3. vahetunnil 2. korrusel - Siim Aimla saksofonil ja Regina Kalk kitarril.
 
Kuulajaid kogunes kokku omajagu, jalg tatsus kõigil, mõned isegi tantsisid. Esinemise lõpus kutsus Siim Aimla kõiki Jazzkaarele.
 
Jazzkaar on Eesti suurima kontsertide arvuga festival, mis toimub sel aastal 20. - 29. aprillil.
 
Linnaruumiprojekti nime all üllatavad muusikud Jazzkaare ajal linnarahvast ebatavalistes kohtades väljapool kontserdisaale – tänavatel, ühistranspordis, lennujaamas, kohvikutes ja mujal. Linnaruumiprojekt on aastaid pakkunud ka vahetunniüllatusi Tallinna ning Harjumaa koolidele ning meie kooli esinemine oligi üks selline tore vahetunniüllatus.
 
Vahetunniyllatus
 
Foto: Marje Nurk
Sa oled siin: Avaleht Vahetunnis sai kuulata Siim Aimla ja Anna Regina Kalgi musitseerimist