Meie kooli õpilased said Saksa Kevad 2018 teatriüritusel eluläheduse ja julge esinemise eest aukirja

11. aprillil 2018 Kadrioru Saksa Gümnaasiumis toimunud vabariiklikul saksakeelsel teatripäeval "Kreativfabrik" tunnustati Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi 6. ja 7. klasside saksa keele õppijate näitetruppi aukirjaga kõige elulähedasema teemakäsitluse ja kõige julgema esinemise eest.
 
Kuues klass esitas saksa keele tundides loetud ja õpilaste endi poolt kohandatud näidendi „Comio – komisch – Komiker“, mis rääkis koolikiusamisest. Näidendis esinesid Liisi-Lotte Kinks, Mia-Helene Laane, Pia – Marii Leht, Aleksandra Meikar, Roland Ok, Teele Irene Põld, Grete Liis Rääk, Jaagup Soots, Romet Vahtramäe ning Katariina Vainsalu.
 
Seitsmenda klassi näidendis “Kuidas hiir oma saba ära kaotas“ (Das Märchen von der Maus) käis hiireke lehmalt, talunikult, lihunikult ning pagarilt abi palumas, et saada tagasi oma saba, mille kass mänguhoos endale napsas. Näidendis osalesid Karmen Errapart, Patrick Mauer, Hans Harald Peep, Stella-Maria Repnau, Hardi Sirendi, Aron Altmets, Vanessa Laskar, Risto Luht, Kadri Liis Paasik, Martin Väli. Õpilasi juhendas saksa keele õpetaja Kersti Seeba.
 
Teatripäevast võttis osa 82 õpilast seitsmest koolist. Kokku esitati üheksa etendust, mis kõik olid huvitavad ja naljakad, õpilased nautisid nii enda esinemist kui ka teiste vaatamist. Oli tore ja meeleolukas päev. Osalenud koolide saksa keele õpetajad jagasid omavahel ka esitatud näidendite tekste, et oleks võimalus neid õpilastega tundides lugeda.
 
Kreativfabrik1
 
 Esineb 7. klasside näitetrupp.
 
Kreativfabrik 2
 
Esineb 6. klasside näitetrupp.
Fotod Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kodulehelt.
Sa oled siin: Avaleht Meie kooli õpilased said Saksa Kevad 2018 teatriüritusel eluläheduse ja julge esinemise eest aukirja