Inglise keele ainevõistlusel saadi 1. ja 7. koht

12. aprillil korraldas Tallinna Õismäe Vene Lütseum traditsioonilise inglise keele ainevõistluse 5. ja 8. klassi õpilastele, kus meie kooli 5. klasse esindanud Liisa Marie Orav ja Tii Salumets (õpetaja Irma Bluds) saavutasid esimese koha ja 8. klasside võistkond kosseisus Mattias Moor ja Kerttu Triin Roosmann (õpetaja Helve Pääro) 7. koha.

Igast koolist osales üks 5. klassi 2-liikmeline võistkond ja üks 8. klassi 2-liikmeline võistkond. Igale võistkonnale anti üks ülesannete pakk ja ülesanded lahendati meeskonnatööna.

Õpilastele pakuti mitmekesiseid ülesandeid. Oli nii grammatika, sõnavara, lugemise kui kirjutamise ülesandeid, küsimustele vastamist, ristsõna lahendamist ja ka videol põhinev ülesanne.

5. klassi lapsed arvasid, et ülesanded ei olnud rasked, aga et nad jäid veidike ajahätta. 8. klassi õpilased pidasid samuti tööd võimetekohaseks ja lõpp tuli nendegi arvates ootamatult, mistõttu lõpetati kiirustades.

Meeskondi oli mõlemas vanusegrupis sel aastal 35. Meie kool võttis võistlustest osa neljandat korda. Varem oleme saanud 1. ning 3. koha.

Inglise keele ainev6istlus2018

Tublid inglise keele oskajad.
Foto: Helve Pääro
Sa oled siin: Avaleht Inglise keele ainevõistlusel saadi 1. ja 7. koht