Põhikooli võrkpallimeeskond lõpetas finaalturniiri hõbedaselt

Kolmapäeval, 9. mail meie kooli võimlas läbi viidud põhikooli noormeeste Tallinna võrkpalli meistrivõistluste finaalturniiri lõpetas meie kooli võistkond hõbemedaliga.
 
Hõbedases võistkonnas mängisid Artur Valdeko Paavel, Alex Saharov, Kert Vändrik, Karl-Jakob Palmiste, Anre Kuusk, Timmo Loorman, Gio Hiroshi Kuwahara, Mikk Müür ja Kaur Allan Lips.
 
Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Railo Paun, kes alljärgnevalt kommenteerib hõbedavõitu.
 
„Meie kooli poiste esinemine oli nauditav alagrupis, kus võideti kõik vastased. Poolfinaalis olid vastased juba tugevamast puust. Kohtumine Tallinna Reaalkooli võistkonnaga oli see, kus meil tuli vastu võtta 0:2 kaotus ja kuna selle mängu tulemus läks meiega finaali kaasa, siis oligi vaid lootus mängida hõbemedalile.
 
Finaalis mängisime kerge ehmatusega üle Tallinna Humanitaargümnaasiumi 2:0. Tõeline maiuspala publikule oli kohtumine Gustav Adolfi Gümnaasiumi võistkonnaga, mis võideti ilumängus samuti 2:0, ja hõbemedalid olidki meie omad.
 
Kiitus kogu võistkonnale! Suur tänu ka meie kooli tublidele kohtunikele.”
 
Pohikoolivorkpall2018
 
Foto: Meelis Rum
Sa oled siin: Avaleht Põhikooli võrkpallimeeskond lõpetas finaalturniiri hõbedaselt