Põhikooli võrkpallitüdrukud lõpetasid samuti hõbedaga

Reedel, 11. mail lõpetas meie kooli põhikooli tüdrukute võistkond Tallinna põhikoolide tütarlaste võrkpalli meistrivõistlused teise kohaga.

Hõbedasele medalile tõid võistkonna Lotta Kivistik, Ere Viistitam, Lisette Marie Tilk, Õnne Heintalu, Sonja Leemets, Elis Mäekask, Hanna Tuuksam, Chiara Cicetti, Nora Siidra, Marri Marie Mänd, Margit Stogov ja Annika Kangur.

Tüdrukuid juhendas õpetaja Pirgit Purju, kes ka hõbedasest turniirist ülevaate annab.

„Kooli võistkonna teekond finaali kulges suhteliselt pingevabalt. Poolfinaalis pakkus pinget vaid Saksa Gümnaasiumi võistkond, kes samuti pääses finaali.

Finaalis alistasime Musatmäe Humanitaargümnaasiumi. Meie hea palling ja rünnak toimis, olime igas elemendis vastasest üle.

Sarnaselt eelimisele aastale kohtusime finaalis Tallinna Humanitaargümnaasiumiga. Meie võistkonna häälestus oli hea ja mänguks oldi igati valmis. Vastase tugevad pallingud, hea kaitsemäng ning oskuslikud rünnakud vormistasid tulemuseks 0:2. Aga ka meie mängus oli särtsakaid hetki: Annika väga tubli kaitsemäng, Sonja ja Nora temporünnakud, Õnne hingesatud ja ergutav mäng. Vastased olid meist üle, aga natuke veel rohkem hinge ja meeskonnatööd oleks ehk pildi paremaks muutnud.

Lõpptulemus on muidugi suurepärane! Tänu kogu võistkonnale, kes pika turniiri kaasa tegi. Suur tänu ka kohtunikele, kes aitasid alagrupimänge ja poolfinaali läbi viia.”

Vorkpallhobe2018

Foto: Pirgit Purju