10. klassid korraldasid kevadballi

28. mail korraldasid 10. klasside õpilased 12. klassidele kooli lõpetamise puhul kevadballi. Kümnendikke inspireeris ja juhendas õpetaja Irene Artma.

Mööda punast vaipa saali sisenejatele pakkusid õpilastest kelnerid tervitusjooki. Saal oli kaunistatud kevadiste dekoratsioonidega ja saabujaid ootasid pidulikud valged lauad.

Balli avas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. Siis võtsid juhtimise üle õhtujuhid Helena-Ly Unt ja Kennert Kruusvald.

Õhtu möödus tantsides, suupisteid süües, sõpradega juttu ajades, 12. klassi filme vaadates ja esinemisi nautides. Üllatuskülaline oli „Superstaari” saatest tuntud Jaagup Tuisk, kes musitseeris klaveril. Esinesid ka mitu tantsutruppi. Õhtu DJ oli 10. klassi Riko Kink.

Kool tänab sponsoreid: Kristiine linnaosa valitsust ja Tallinna Botaanikaaeda.

Ball4

Ball1