Eelkool alustab

eelkoolTallinna Lilleküla Gümnaasiumis alustab 1. oktoobrist tööd koolivalmidust toetav eelkool kõigile 6 - 7 aastastele lastele, kes 2019. a sügisel 1. klassi tulevad. Töö kestab 30. aprillini 2019 .

Eelkooli tunnid toimuvad kaks korda nädalas teisipäeval ja neljapäeval, välja arvatud koolivaheaegadel. Kavas on 3 tegevustundi (a 25 minutit), kus loetakse, kirjutatakse, arvutatakse, lauldakse ja arendatakse käelist tegevust. Tundide vahel on mängupausid.

Õpetajad on Pille Pilliroog ja Katrin Reinsalu.

Tunnid algavad kell 16.00 ja lõpevad 17.30.

Avame 2 rühma , ühe rühma suurus 25 last.

Eelkool on tasuline, kuutasu 15€.

Laps arvataks eelkooli, kui vanem on saatnud avalduse (blankett kooli kodulehel) ja sõlminud lepingu. Avaldusi rahuldame nende laekumise järjekorras. Avalduste vastuvõtt 10.-24.september (varem saabunud avaldusi ei registreerita). Avalduse võib tuua kooli kantseleisse või saata digiallkirjastatult meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Lepingute sõlmimine 2. oktoobril, esimesel eelkooli päeval.

Eelkooli lapsel on vaja:

• 16 joonega vihikut;
  • pinalit (selles teritatud harilikud ja värvipliiatsid, kustukumm, pulgaliim, käärid);
  • kotti, millesse mahuks A-4 formaadiga aabits ja ja töövihikud;
  • vahetusjalatsid.

Kodus palun kirjutada kõikidele töövahenditele nimed.

Sa oled siin: Avaleht Eelkool alustab