eÕpilaspiletite tellimine

Haridusametist laekunud info kohaselt on lapsevanematel võimalik alates 3.09.2018 esmane õpilaspilet tellida lapsele eÕpilaspileti keskkonna vahendusel.

Protsess on järgmine:

1. Õpilaspileti tellija avab veebilehitsejas lehe opilaspilet.valnes.ee ning valib „esmase õpilaspileti tellimine“;

2. Esmase kontrolli läbimisel saab tellija hakata õpilase andmeid sisestama ning fotot üles laadima;

3. Kui kõik vajalikud andmed sisestatud, tekib süsteemi avaldus, mille peab koolipoolne administraator kinnitama. Kinnitamisel luuakse süsteemis uus kasutaja ja tehakse automaatselt esmase õpilaspileti tellimus.

4. Kooli poolt kinnitatud esmase õpilaspileti osas väljastatakse koolile arve

eÕpilaspiletite duplikaate saab lapsevanem ise eKooli kaudu tellida, nagu ka eelmisel aastal. Juhend selle kohta asub siin: https://valnes.ee/wp-content/uploads/2017/11/%C3%95pilaspileti-duplikaadi-tellimise-juhend-eKoolist-1.pdf.

Küsimuste ja probleemide korral pöörduda AS Valnese poole aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või võtta ühendust Tallinna Haridusametiga aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Sa oled siin: Avaleht eÕpilaspiletite tellimine