"Lilleküla muuvib" jäädvustub igal aastal ühispildile

Juba mitmendat aastat on Lilleküla koolipere jäädvustatud ühele pildile. Selle aasta pilt sai tehtud nagu alati oktoobrikuu liikumisnädalal ürituse „Lilleküla muuvib” raames.

„Lilleküla muuvib” ajal tulevad kõik õpilased ja õpetajad tunniks ajaks kooli staadionile kõndima ja siis moodustavad õpilased-õpetajad iseendast staadionil kujundi, millest tehakse ühispilt. Sellel aastal oli muuvimise ajal tõeliselt kaunis sügispäev, isegi päike oli ennast viitsinud liigutada ja tema kohaletulek muutis looduse värvid ja pildi säravaks.

Õpilastest kandsid paljud salli – metafoorina on see üleskutse suuremale sallivusele.

Eelmisel õppeaastal vabariigi aastapäeva ajal jäädvustati koolipere ka Eesti Vabariik 100 logoga pildile.

image.png

Sellel aastal jäädi pildile TLG-na.
Foto: Marje Nurk ja Elis Mäekask

EV100pilt