Põhikooli jalgpallitüdrukud võitsid Tallinna meistrivõistlustel 3. koha

Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis sai meie põhikooli tüdrukute võistkond 3. koha. Naiskonnas mängisid Caterina Cicetti, Chiara Cicetti, Chiara Piron, Grete Luide, Lenna Lemmik, Mette Lemmik, Ragne Lukken, Lotte Linnas, Kaia Sofie Taldrik, Manar Haider ja Eliise- Marie Raudkar. Õpilasi juhendasid õpetaja Pirgit Purju ja meie vilistlane Giacomo Piron.
 
Turniiri alustas meie kooli võistkond 2. ringis, kuhu võib kool ennast registreerida, kui arvatakse, et ollakse keskmisest paremad. See otsus õigustas ennast. 2. ringis alistasid meie tüdrukud Rocca al Mare Kooli ja Pae Gümnaasiumi ja see tagas neile koha finaalturniiril.
 
Edasist võistluse käiku kirjeldab õpetaja Pirgit Purju nii: ”Finaalturniir osutus päris suureks proovikiviks. Esiteks nappis mängijatest. Põhimängijatele tulid lootusetus olukorras appi Lotte Linnas ja Kaia Sofia Taldrik. Teiseks oli finaalturniiri ajakava päris pöörane, viis mängu järjest. Aga me saime hakkama.
Alistati Õismäe Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, viiki mängiti Mustamäe Humanitaargümnaasiumi, Vanalinna Hariduskolleegium ja Tallinna Humanitaargümnaasiumiga. Ainus kaotus tuli vastu võtta Õismäe Gümnaasiumilt.
 
Võistkonna sisekliima oli suurepärane, töötati ühtse meeskonnana ja hingestatult. Meie võistkonna väravakütid oli Caterina, Grete, Lenna ja Eliise- Marie. Lõpetasime 3. kohaga, mis on super! Võistkonda aitas juhendada meie kooli vilistlane Giacomo Piron, suur tänu talle!”
 
Pohikool.jalgpall.2018
 
Foto: Andres Vakra
Sa oled siin: Avaleht Põhikooli jalgpallitüdrukud võitsid Tallinna meistrivõistlustel 3. koha