Stiilinädal oli tegevus- ja värvirohke

Veebruari teine nädal oli koolis traditsiooniks kujunenud stiilinädal, mille korraldas õpilasesindus koos huvijuht Marje Nurgaga.

Esmaspäeval oli silmatorkavate ja koledate kampsunite kandmise päev.

Teisipäeval oli ainuke päev aastas, mil õpilastel oli lubatud kanda koolis dresse. Kui päris dresse ei tahetud selga panna, võis kanda ka pusa.

Kolmapäeval oli aeg välja valida oma kõige ägedamad sokid ja need jalga panna. Neljandal vahetunnil olid kõik 10.-12. klasside sokikandjad oodatud võimlasse. Kõige suurema sokikandjate arvuga klass võitis oma klassijuhatajale paari lahedaid sokke. Võitjaks osutus 11.a klass ja õnnelikuks uute sokkide omanikuks klassijuhataja Vilve Lepik.

Neljapäeval oli „riidekaksikute” päev. Selleks tuli leida sõber, kellega ühte moodi riietuda. 4. vahetunnil mängisid 2.-3. klasside kaksikuteks kehastunud õpilased võimlas kaksikute limbot.

Reedel oli hea võimalus revideerida vanemate ja vanavanemate riidekappi, sest stiiliks oli 1970-90ndad.

„Kuuldavasti meeldis õpilastele kõige enam kaksikute päev, eriti just väiksematele. Ka õpetajatest „riidekaksikuid” oli sel päeval. Stiilipäevad andsid õpilastele võimaluse end veidi teistmoodi väljendada, pakkusid vaheldust tavariiete ja koolivormi kandmisele ja muutsid koolinädala meeleolukamaks. Tore oli, et õpilasesindus korraldas iga päev ka ühe tegevuse, millest erinevad klassid osa said võtta,” ütles huvijuht Marje Nurk.

sokid

Sokivõistluse võitnud 11.a klassi sokikandjad koos klassijuhatajaga.

Kaksikud 1

Kaksikud 2

Teisel ja kolmandal pildil on stiilinädala kaksikud.
Fotod: Marje Nurk, Kristiina Remmel, Tiina Stamm, Külli Kose-Rodal.
Sa oled siin: Avaleht Stiilinädal oli tegevus- ja värvirohke