Gümnaasiumi võrkpallipoisid said Tallinna meistrivõistlustel pronksmedali

Neljapäeval, 14. veebruaril lõpetasid meie kooli gümnaasiumi noormehed Tallinna meistrivõistluste võrkpalliturniiri pronksmedaliga. Platsil käisid Markus Helde, Mihkel Vaher, Andrus Palu, Kaur Karp, Kaur Allan Lips, Timmo Türk, Andre Kuusk, Kristofer Niine ja Jakob Palmiste. Võistkonda juhendas õpetaja Meelis Rum.

Alagrupi mängudes eelmise aasta lõpus tuli meie poistel napilt alla vanduda Tallinna 21. Kooli võistkonnale. See kustutas kuldmedali võimaluse, sest poisid teadsid, et kohtuda tuleb ka Tallinna Reaalkooli meeskonnaga, kus on väga tugevad mängijad, kelle hulgas mitmed meie oma klubi poisid. Finaalturniiril saadigi kaotus Tallinna Reaalkoolilt, aga võideti Gustav Adolfi Gümnaasiumi, mis kokkuvõttes andis tulemuseks pronksmedali.

„Nagu ikka, kiidan kõiki poisse, kuigi minu arvates mängisid nad veidi alla oma taseme,” ütles Meelis Rum.

Vorkpall2019pronks

Foto: Meelis Rum
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi võrkpallipoisid said Tallinna meistrivõistlustel pronksmedali