Võimlejad näitasid oma kavu võimlemispeol

Veebruaris esinesid meie kooli võimlejad oma kavadega üle 300 vaataja ees iga-aastasel võimlemispeol.

Kavad olid hästi mitmekesised ja huvitavad. Iluvõimlemisvahenditest olid esindatud kurikas, pall, võimlemislint ja võimlemisrõngas. Eriti korrektne ja ilus oli 8.c klassi õpilaste Elianne Glazovi ja Vanessa Laskari akrobaatikakava. Lastele meeldisid väga ka õdede Diana ja Polina Melitski vabakava ja lindikava ning Riho Rüütli ja ja Sandra Toome tantsukavad.
Peo lõpetas ühisvõimlemine, mis tekitas väga sooja tunde ja positiivse emotsiooni.

„Kiidan kõiki osalejaid, sest pidu läks igati korda,”ütles võimlemispeo korraldaja Helme Pärn. Ka huvijuht Marje Nurk kiitis nii korraldaja-õpetajat kui tublide võimlejate vaheldusrikkaid ja huvitavaid võimlemiskavu.

Fotod: Marje Nurk

Sa oled siin: Avaleht Võimlejad näitasid oma kavu võimlemispeol