8. klassi võistkond võitis Tallinna inglise keele ainevõistlusel 3. koha

Tallinna 8. klassi inglise keele ainevõistlusel, mis traditsiooniliselt peeti Õismäe Vene Lütseumis, võitis meie kooli võistkond koosseisus Hanna-Liisa Võhandu ja Hans Peep 3. koha.
 
Enne olid mõlemad võitnud individuaalselt koolivooru. Koolis oli huvi võistluses osalemise vastu suur - koolivoorus osales 13 8. klassi õpilast. Hanna-Liisa Võhandu ja Hans Peep olid koolivoorus individuaalselt parimad, seetõttu esindasid nad meie kooli ülelinnalisel võistlusel.
 
Tallinna voorus oli väga erinevaid ülesandeid 12 A4 lehel. Oli palju nuputamist: vanasõnadest arusaamist, kuulamise järgi sündmuse ja pildi kokkupanemist, anagramme, krüptogramme, keelestruktuure, erinevaid lugemisülesandeid, sõnamoodustamisülesandeid. Tore, et ei kontrollitud mingeid faktiteadmisi, vaid nutikust ja oskust keeleteadmisi ära kasutada.
 
„Võistluse lõppedes nägin õpilaste nägudest, et neile meeldis ja et neil läks hästi, aga ei osanud oodata, et nii hästi!” ütles õpilasi juhendanud Malle Kask. „Osa võttis 37 2-liikmelist võistkonda ja meie õpilastel jäi vaid 1 punkt teisest kohast puudu. Tore, et meil on selliseid südikaid keeleoskajaid!”
 
 
Inglisekeeleainevoistlus2019
 
Foto: Malle Kask
Sa oled siin: Avaleht 8. klassi võistkond võitis Tallinna inglise keele ainevõistlusel 3. koha