2.-5. klassi näiteringil läks KRÕFil hästi

Meie kooli 2.-5. klassi näitering osales oma juhendaja Kadri Lepiku lavastusega „Lumeeit” 30. märtsil Tallinna Ühisgümnaasiumis peetaval Kooli Rõõmu ja Õnne festivalil KRÕF, kus lavalaudadel näitavad oma lavastusi pealinna algklassiõpilaste teatritrupid.

Žürii tõi esile Kadri Lepiku lavastatud õpetliku loo sisuka esitamise ja huvitava lavakujunduse. Hea poisi rolli eest pälvis näitleja eripreemia Rasmus Aksel Vooremaa.

„Mul on nii hea meel, et Kadri on lapsepuhkuselt tagasi ja näitering sai taas hoo sisse! Vahepeal oli mõni aasta pausi ja sellest aastast alustas täiesti uus grupp lapsi. Juba toodi lavale ka esimene etendus, milleks oli südamlik ja õpetlik "Lumeeit". Aitäh Kadrile, et meie näitering võttis ka KRÕFist osa, festivalil osalemine annab lastele palju juurde ja annab väga hea esinemiskogemuse," kommenteeris väikeste näitlejate festivalilkäiku huvijuht Marje Nurk.

Naitering2019

Foto: Mark-Daniel Sildnik