Spelling Bee võistlus oli tasavägine

Neljapäeval, 9. mail võistlesid põhikooli õpilased koolisisesel inglise keele ainevõistlusel Spelling Bee, mis on häälimisvõistlus, kus tuleb tähthaaval ütelda, kuidas sõna kirjutatakse. Võistluse viisid läbi inglise keele õpetajad Irma Bluds ja Marelle Padu.

Eelneva kuu jooksul viidi klassides läbi klassisisesed võistlused, milles selgitati välja parimad n-ö „spellijad” (Spellers), kes said oma inglise keele gruppi esindada koolisisesel võistlusel. Võistlus toimus eraldi kahes vanuserühmas. Teise tunni ajal võistlesid 5.- 6. klassi õpilased, osavõtjaid oli kokku 21. Kolmanda tunni ajal näitasid oma inglise keele kirjaoskust 7.- 9. klassi õpilased, keda oli võistlustules samuti 21. Võistlus kujunes üsna pinevaks, eriti 7.- 9. klassi õpilaste vahel, kus lõpuks läks 1. ja 2. koht lausa jagamisele.

Parimad „spellijad” 5.- 6. klassides:
• Marie-Luisa Kurm (5.d)
• Kristofer Kuusik (6.a)
• Annabel Kruuspan (6.c)

Parimad „spellijad” 7.- 9. klassides:
1.- 2. Grete Luide (7.a) ja Mirjam Kokk (7.c)
• Lenna Lemmik (7.c)

Tore, et nii palju õpilasi võttis ainevõistluse väljakutse vastu.
Täname kõiki osa võtnud õpilasi ning õpetajaid, kes õpilasi ette valmistasid.
Sa oled siin: Avaleht Spelling Bee võistlus oli tasavägine