Sunbull pälvis Innove tulevikufirma eripreemia

Meie kooli õpilasfirma Sunbull jõudis SA Junior Achievement Eesti poolt korraldatud võistlusel "Eesti parim õpilasfirma 2019" finaali ja pälvis žüriilt Innove tulevikufirma eripreemia.
 
„Nad erinesid kõikidest teistest õpilasfirmadest väga positiivselt oma tehniliste lahendustega,” ütles õpilasfirmat juhendanud õpetaja Lagle Matto.
Õpilasfirma Sunbull liikmed on Joonas Kästik (11.a), Silver Pruuli (11.b), Niharlsan Ananthan (11.b), neljas liige Peeter-Klaus Laur ei õpi meie koolis. Sunbull toodab mobiili laadimisaluseid ning interaktiivseid malelaudu.
 
Oma lavaesinemises rääkisid Sunbulli liikmed, et tootearendus oli vaevaline ja aeganõudev, aga turunduses osutusid nad edukateks. Alguses müüsid nad oma tooteid peamiselt laatadel, aga hiljem põhines müügistrateegia otsemüügil firmadele, mis ka edu tõi. Firma on müünud oma tooteid juba rohkem kui 8000 euro eest.
 
Sel aastal valiti 400 kandideerinud õpilasfirma hulgast parima õpilasfirma tiitlile võistlema 24 õpilasfirmat 14 koolist üle Eesti. Võistluse finaal toimus 8.-9. mail Tallinnas. 8. mail toimus stendivoor Solaris Keskuses, kus tutvustati oma tooteid. 9. mail toimusid lavaesinemised, kinnised vestlused žüriiga ning pidulik gala.
 
Sunbull
 
Sa oled siin: Avaleht Sunbull pälvis Innove tulevikufirma eripreemia