21. mail peeti kevadballi

21. mail tähistati kevadet ja peatset kooliaasta lõppu traditsioonilise kevadballiga, mille korraldasid 11. klassi õpilased Helena-Ly Unt, Stiina-Maret Segasaar, Kennert Kruusvald ja Anastasia Kralle koos abilistega. Peojuhtideks olid Oliver Lepik ja Remo Rumm 10. klassist.

Nagu ikka eestlastele kombeks - alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Ball algas üsna tagasihoidliku osalejate arvuga, aga rahvast tuli õhtu jooksul juurde. Külalised tundusid pidu nautivat ja tänu Kennert Kruusvaldi ja Helena-Ly Undi korraldatud tantsutundidele oli tantsupõrandal ka tantsivaid paare.

Külalised said hea maitsta suupistelaual olevaid ise valmistatud suupisteid. Terve õhtu jooksul oli avatud fotonurk, kus tehtud pildid ka kohe paberil kätte sai. Esinejatena astusid üles Free Flow Studio tantsijad, meie õpilased Riho Rüütel ja Keity Viidemann ning ka õpetajad tegid üllatusetteaste bachata-stiilis tantsuga.

Peo lõpus astus lavale tõeline publikumagnet - koolibänd GoRok56, kuhu kuuluvad trummar Hiroshi Gio Kuwahara, kitarristid Karl Hendrik Onton ja Karl Salumets, bassist Kaur Karp ja laulja Remo Rumm. Bänd rokkis täiega ja tõi publiku lava ette kaasa elama. Valiti ka balli kuningas ja kuninganna, kelleks said Mihkel Vaarma ja tema kaaslane.

Kevadball2019
Fotod: Anastasia Kralle