Jõulukool 2019

7. detsembril, laupäeval olid meie kooli uksed taas avatud – jõulukooli olid oodatud kõik õpilased, aga ka lapsevanemad.

 

1. - 8. klassi õpilased said endale ise valida 31 töötoa hulgast meelepärase. Erinevates töötubades mängiti, meisterdati, maaliti, musitseeriti, tantsiti, valmistati jõuluehteid, küpsetati midagi maitsvat, aga ka programmeeriti ja vaadati teadusteatrit. Aulas said kõik soovijad mängida meie kooli meistersportlastega lauatennist ja gomokut. Põnevust ja lusti jagus kõigile.

 

Kooli koridorid olid kogu laupäeva täis jõululaada saginat. Laadal said kõik soovijad müüa oma küpsetisi ja käsitööd. Õpetajad muutsid aga õpetajate toa jõulukohvikuks, kus müüsid oma valmistatud küpsetisi. Kogu jõulukohvikust saadud tulu annetatakse Tallinna Loomaaias elavatele euroopa naaritsatele, kelle liik on ohustatud.

 

Samal ajal, kui klassides oli töötubades siginat ja saginat, pidasid 9. - 12. klassi õpilased võimlas maha jõulu võrkpalliturniiri. Võitjaks osutus 10.b klass, teise koha sai 11.b ja kolmanda 9.a klass.

 

Täname kõiki õpetajaid töötubade ja jõulukohviku korraldamise eest. Kohtume taas järgmise aasta jõululaadal!

 

Sa oled siin: Avaleht Jõulukool 2019