5. detsembril Tallinna koolide 7. klasside inglise keele viktoriinil meie kooli esindanud Risto Saar (7.a klass) ja Liisa Marie Orav (7.d klass) said auhinnalise 6. koha.

Ülelinnaline inglise keele ainevõistlus peeti Tallinna Arte Gümnaasiumis ja sel aastal oli teemaks USA linnad (New York, Boston, Philadelphia, Washington, D.C). Võisteldi teadmistes eelpool nimetatud linnade ajaloo, geograafia, kultuuri ja vaatamisväärsuste kohta.

Igast koolist sai viktoriinist osa võtta üks kaheliikmeline võistkond. Kokku oli võistlejaid 31 erinevast koolist. Meie koolis selgitati võistkonda pääsejad välja koolivoorus, kus Risto Saar ja Liisa Marie Orav tulid 14 õpilase hulgas vastavalt esimeseks ja teiseks.

Õpilasi juhendanud õpetajate Marelle Padu ja Irma Bludsi sõnul on tore, et meil on õpilasi, kes tahavad ainevõistlustest osa võtta ning ei karda seetõttu ka natuke lisatööd teha.

Palju õnne!

Risto_Saar_ja_Liisa_Marie_Orav.jpg

Sa oled siin: Avaleht Risto Saar ja Liisa Marie Orav said Tallinna koolide inglise keele viktoriinil 6. koha