Klassiuste jõulukaunistuste konkursi parimad on 10.a, 6.b ja 2.a

Juba novembris sai välja kuulutatud ülekooliline klassiuste kaunistamise võistlus "Lumine jõululinn", mille võitjad selgusid nüüd, enne jõule. Ülekoolilise üldvõitja tiitli kõige ägedama ja kõige loovama teemalahenduse eest pälvis žürii hinnangul 10.a klass. 5.-9. klasside arvestuses oli parim 6.b ja 1.-4. klasside arvestuses 2.a.

Žürii arvates olid kõik klassiuksed dekoreeritud väga andekalt ja kaunilt, luues kooli jõulumeeleolu, mistõttu lisaks üldvõitjatele anti välja veel mitu eriauhinda. Eriauhinnad said 4.a klass leidliku teemalahenduse eest, 3.v klass maitseka ja temaatilise lahenduse eest, 8.b klass kõige põhjamaisema uksekaunistuse eest ja 9.b klassi tüdrukud Kelly-Ilona Kivi, Hanna-Liisa Võhandu, Stella-Maria Repnau ja Andra Tammeorg kõige maalilisema klassiukse eest.

Kokku võttis konkursist osa 19 klassi. Jõulukaunistusi hinnanud žürii oli kokku pandud õpetajatest ja konkursil osalevate klasside esindajatest.

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõikidele konkursist osa võtnud õpilastele ning õpetajatele!

uksed.jpg

Sa oled siin: Avaleht Klassiuste jõulukaunistuste konkursi parimad on 10.a, 6.b ja 2.a