Projekt „Vahetund” ootab annetajate toetusi. Aita kooli!

Tallinna Lilleküla Gümnaasium liitus Tallinn Moon Rotary Klubi projektiga „Vahetund", mille raames antakse algkooli lastele vahetunnis keksukummid ja footbagid, et nad puhkaksid liikudes ja mängides. Selleks, et projekt käivituks, vajame toetajate abi.

Projekti abil saab kool iga 100 lapse kohta 15 keksukummi ja 12 footbag’i palli, karbid mänguvahendite hoiustamiseks ja trükised mängujuhistega. Keksukummid ja footbag’id pannakse algklasside koridori lastele vahetunnis kasutamiseks. Meie koolil tuleb projekti käivitumiseks ja nende vahendite saamiseks koguda umbes 400 eurot.

Kummikeksumäng oli 1980. aastatel ka meie koolis tüdrukute hulgas väga populaarne, aga on nüüdseks unustusse vajunud. Footbag on pehme pall, mis koosneb plastgraanulitest, mida ümbritsevad kokkuõmmeldud lapid, ja seda kõksitakse jalaga. Kummikeksu hüppamine või footbag’i kõksimine pakub võimalust vahetunnis liikuda, aga nõuab lastelt ka koostööd ning omavahelist suhtlemist, mis tänapäeva nutiajastul on väga positiivne.

Projekti toetajatena on oodatud nii lapsevanemad, õpetajad kui ka kõik teised head inimesed. Summa saab ise valida ja toetuse saab teha pangaülekandega.

Projekti toetamiseks palun kliki siia lingile ning järgi juhendit:

Oleme iga annetuse eest väga tänulikud!

vahetund.jpg

Sa oled siin: Avaleht Projekt „Vahetund” ootab annetajate toetusi. Aita kooli!