Liitusime kampaaniaga #ÄRARÄÄMA

Meie kool liitus Eesti Pandipakendi kampaaniaga #ärarääma, mille eesmärk on pöörata tähelepanu pandipakendite sorteerimise ja taaskasutusse suunamise vajadusele. Kampaania abil tuletatakse meelde, et  plast- ja klaapudelitest ning plekkpurkidest saab valmistada uusi asju ja seega teha vähem kahju looduslikule keskkonnale.

 

Alates tänasest on kooli koridorides rohelised kampaania märgisega kogumiskastid.  Kui koolis lõpetavad tühjad klaas- ja plastpudelid sageli prügikastis, siis nüüd pane need kogumiskasti! Sellega säästad loodust ja ühtlasi osaled parima pakendikogujast kooli konkursil.

 

Pakendite äravedu koolist toimub kolmel korral: pärast veebruari koolivaheaega, märtsi viimasel nädalal ja pärast aprilli koolivaheaega.  Loendusandmed avaldatakse kampaania lehel.  9. märtsil loositakse välja kolm võitja klassi taarakogumise kasti meisterdamises, 1. aprillil avalikustatakse neli Ahhaa teadusteatri ja pandipakendite keskkonnaharidusprogrammi võitnud kooli.

 

Osalejad saavad kaasa lüüa humoorikas meemikonkursis, mille auhind on stiilne polaroidkaamera Instax Mini 9. Lisaks ootab ees loominguline videochallenge, kus parimad premeeritakse vinge kaasaskantava JBL kõlariga. Vaheauhindadeks on Teaduskeskus AHHAA etendused. 

Lähemalt saab kampaania kohta infot siit: https://araraama.ee/kampaania-kirjeldus/

 

rarääma_fb.jpg

Sa oled siin: Avaleht Liitusime kampaaniaga #ÄRARÄÄMA