Meie õpilased esinesid Südalinna Kooli saksakeelses luulekohvikus

7. veebruaril 2020 korraldas Tallinna Südalinna Kool saksakeelse luulekohviku "Dicht + Kunst",kus esinesid ka meie kooli õpilased. Kaheksa eripreemia pälvinu hulka kuulus žürii hinnangul ka Laura Marita Lappalainen meie kooli 11.b klassist. Meie kooli esindasid veel Astrid Smejanova 6.b klassist, Teele Irene Põld 8.b klassist ja Kadri-Liis Paasik 9.c klassist. Kõiki õpilasi juhendas saksa keele õpetaja Kersti Seeba.

 
Kohvikus osalejad esitasid saksakeelseid luuletusi ning esinemist ilmestas luuletuse kohta joonistatud pilt. Esinejaid hindas žürii, kuhu kuulusid Helen Aedla Goethe Instituudist, Õie Kirs ja Andrei Sali Tallinna Ülikoolist ning kaks külalisõpetajat Saksamaalt Lübeckist.
Lisaks esinejate kuulamisele sai kohvikus süüa suupisteid ja kuulata muusikalisi vahepalu. Kohvikus osales üle 30 esineja üheksast Eesti koolist. Luulekohviku atmosfäär oli kuulajaid inspireeriv ja enamus huvilisi lubas, et järgmisel aastal saadakse taas kokku.


Luulekohviku pilte saab vaadata SIIT.


BeFunky-collage.jpg

Sa oled siin: Avaleht Meie õpilased esinesid Südalinna Kooli saksakeelses luulekohvikus