Eile oli meil vahva matkapäev

Tavaliselt on meil koolis veebruaris suusapäev, aga sel aastal sõitis ligi 500 6.-12. klassi õpilast eile erirongiga Aegviitu, kus siis RMK Aegviidu külastuskeskuse giidide juhtimisel koos õpetajatega suusatamise asemel matkati.

Kõige pikema matkaraja, umbes 9 kilomeetrit, läbisid gümnasistid, nooremad tegid Aegviidu mägedes veidi väiksema ringi. Osa rajast tuli klassidel matkata rajakaardi alusel iseseisvalt ja sellel rajal oli vaja leida ka vastused etteantud küsimustele.
Vahepeal said õpilased Nikerjärve telkimisalal lõkke ümber aega veeta ja teha väikese pikniku.
Päev oli tore ja õpilastele meeldis ühine väljasõit rongiga. Matkapäeva põhikorraldajad – kehalise kasvatuse õpetajad - jäid õpilastega väga rahule.

lilleküla_aegviidu.jpg

Sa oled siin: Avaleht Eile oli meil vahva matkapäev