Algklassidel oli eile liikumispäev

Kui suured matkasid eile, 13. veebruaril Aegviidus, siis 1.-4. klassid veetsid koolimajas ja staadionil vahva liikumise päeva.

Päev algas liikumisega õues. Lastel oli võimalus mängida põnevaid mänge kolmel erineval mänguväljakul. Mänge viisid läbi kehalise kasvatuse õpetajad Asko Esna ja Kersti Leok. „Kiitus neile, sest lapsed olid õues olles kogu aeg liikumises ja tegevused vaheldusid, suurt hasarti tekitas „lumesõjamäng", kus olude sunnil tuli lumepallid asendada värviliste kergete pastikpallidega,” ütles huvijuht Marje Nurk.

Päeva kulminatsiooniks kujunes võimlemispidu, kus meie kooli õpilased esitasid kavasid palli, võimlemisrõnga, võimlemislindi ja hüppenööriga. Kõige suurema aplausi pälvis Polina Metlitski võimlemislindi- ja Simone Feldingi hüppenöörikava. Võimlemispidu lõppes ühistantsuga. Võimlemispeo eestvedaja on meie tubli kehalise kasvatuse õpetaja Helme Pärn.

Võimlemine_2020.jpg

Sa oled siin: Avaleht Algklassidel oli eile liikumispäev