Avalik teave

Õppeasutuse nõustamist ning järelvalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium.

Ekspert Piret Hiisjärv, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ; mobiiltelefon 56876436; lauatelefon 7354076.

Järelvalve õiend

Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi andmekaitsetingimused

Tallinna Lilleküla Gümnaasium juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusnormidest.

Tallinna Linna andmekaitsetingimused (Tallinna linnapea käskkkiri 24.05.2018 nr LSB-28/17) – >>> Tallinna linna andmekaitsetingimused

Töötleme Teie isikuandmeid (näiteks ees- ja perekonnanimi, isikukood, sünniaeg, elukoha aadress, kontaktandmed, jm) järgmiselt:

• - avaliku ülesande täitmisel,
  • - juriidilise kohustuse täitmisel,
  • - teiega sõlmitud lepingu täitmisel.

Nõusolek isikuandmete töötlemiseks – >>> laadi fail alla

Nõusolekut vajame:

• Õpilase nime, foto, video või loomingulise töö avalikustamiseks kooli veebilehel, infoekraanidel või kooli sotsiaalmeedia kanalites. Isikuandmete töötlemise eesmärgiks on koolielu kajastamine.
  • Lastevanemate e-posti aadressi lisamisel klassi lastevanemate listi, selleks et hõlbustada klassijuhataja, õpetajate ja kooli juhtkonna suhtlemist      lastevanematega ning teabe kiireks edastamiseks loob kool iga klassi õpilaste vanemate e-posti aadressidest listi.
  • Kool ei jaga teie isiklikke andmeid kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seda nõuavad seadused või kui seda on vaja teile õppetöö tugiteenuste osutamiseks (toitlustus, e-õpilaspilet, e-päevik).

Kooli andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab Tallinna Linnakantselei linnasekretäri büroo andmekaitsespetsialist Merit Valgjärv. Linna andmekaitsespetsialistiga saab võtta ühendust e-posti aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli andmekaitse kontaktisik on Anu Luure, kelle ülesandeks on koordineerida kooli andmekaitse küsimuste lahendamist, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Korruptsioonennetus

Haridus- ja teadusministeeriumi välishindamisosakonna asejuhataja Hille Voolaid

kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli eelarve

Kooli eelarvega seonduv teave on kättesaadav Tallinna linna eelarve kodulehel

Riigihanked - kättesaadav riigihangete registrist

Uuringuid ja analüüse ei ole tellitud.

Kohtulahendeid ei ole

Riikliku tuleohutusjärelvalve ametniku ettekirjutus  (Ettekirjutus on täidetud)

Sa oled siin: Avaleht Avalik teave